Drzwi Otwarte 12.12.2019r

„DRZWI OTWARTE” 12.12.2019r. Godz. 17:00-19:00

Religia

·      Czwarno Agnieszka s.102

·      Kądziela Patryk s.102

·      Chylmański Radosław s.102

·      ks.Musielak Maciej s.102

Język polski

·      Ciesielska Magdalena s.106

·      Jarzembowska Katarzyna s.205

·      Nadolna Jolanta s.103

·      Pol Anna s.204

·      Marach-Kunicka Ewa (nieobecna)

·      Żywiałowska Agnieszka s.105

Język angielski

·      Bekisz-Michalska Zuzanna s.107

·      Romel-Gromacka s.101

·      Krzyżelewska – Suś Anna s.101

·      Buczyńska Jolanta s.201

·      Piskorz Agata s.101

·      Sobczuk Sylwia s.201

Język niemiecki

·      Bereszyńska Monika s.202

·      Łysiak Agnieszka s.202

Matematyka

·      Droż Aleksandra s.206

·      Dąbrowska Kamila s.203

·      Kwapich Aneta s.120

·      Lewalska Ewa s.104

·      Marachowska Lucyna s.214

Historia i WOS

·      Lipowicz – Jagodzińska Joanna s.207

·      Kłosowski Krzysztof s.207

·      Kowalczyk Patrycja s.207

Przyroda

·      Dix Barbara s.216

Biologia

·      Codrow Aleksandra s.208

·      Romana Obuchowska s.215

 Geografia

·      Doczekalska Teresa s.217

Fizyka

·      Marachowska Lucyna s.214

Chemia

·      Falkowska Wioleta s.214

Technika i Informatyka

      Łysiak Agnieszka s.202

·      Marynowska Marzena s.118

·      Wieczorek Aleksandra s.118

Muzyka

·      Rajewski Przemysław s.102

Plastyka

·      Grabowska Joanna s.102

Edukacja dla bezpieczeństwa

·      Mianowska Katarzyna s.117

Wychowanie do życia w rodzinie

·      Belter Joanna s.121

Wychowanie fizyczne

·      Belter Joanna s.121

·      Dembska Iwona s.121

·      Kasprzak Maciej s.213

·      Lewalski Szymon s.113

·      Maćkowski Marcin s.08

·      Mianowska Katarzyna s.117

·      Piętowska Jolanta s.08

·      Śmieszek Jarosław s.08

·      Wrzesińska Kinga (nieobecna)

·      Wypych Filip s.08

Taekwondo

·      Giełdon Grzegorz (nieobecny)

·      Jagodziński Grzegorz s.08

·      Nowakowski Arkadiusz s.08

·      Wąs Sławomir s.TAE

Judo

·      Bielun Łukasz s.08

·      Kuliński Mateusz s.JUD

Piłka siatkowa

·      Kromrych Maciej s.08

·      Malinowska Agnieszka s.08

·      Mojsiej Marcin s.08

·      Wypych Filip s.08

Piłka nożna

·      Siewaszewicz Wojciech s.SIŁ

·      Maćkowski Marcin s.08

·      Winiarski Mateusz s.08

·      Kozołup Kacper s.08

Świetlica

·      Kanadys Hanna s.102

·      Jurkowska Ilona s.102

·      Elijasz Angelika s.102

·      Mioduszewska Marlena s.108

·      Zielińska Katarzyna s.102

·      Górna Mariola s.102

Biblioteka

·      Fischer-Kotowska Sabina s.015

Pedagodzy i psycholodzy

·      Bonin-Sanigórska Joanna s.115

·      Schulz Anna s.115

·      Żyła Magdalena (nieobecna)

Logopeda

·      Rega Danuta s.114

Nauczyciel wspomagający

•    Kozłowski Paweł s.102

Godz. 17:00-18:00

Edukacja wczesnoszkolna

·      Hernet Dorota s.012

·      Frankowska Bogumiła s.013

·      Lewicka Katarzyna s.010

·      Lemańska Hanna s.008

·      Papke Halina s.013

·      Piwkowska Magdalena s.011

·      Puziak Joanna s.008

·      Rydzyńska Anna s.009

·      Szarkowska Halina s.010

·      Szymańska Marlena s.009

·      Trojanowska Małgorzata s.107

·      Żukierska Maria s.012

·      Żukierska Marta s.011

Zebrania z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020

5.09.2019 r. - klasowe zebrania z rodzicami

26.09.2019 r. - zebranie Dyrektora Szkoły z rodzicami uczniów klas 8 SP - organizacja egzaminów

24.10.2019 r. - klasowe zebrania z rodzicami

12.12.2019 r. - "Drzwi Otwarte" - powiadomienie o przewidywanych ocenach semestralnych ocenach niedostatecznych i obniżonej ocenie z zachowania

23.01.2020 r. - klasowe zebrania z rodzicami - podsumowanie I semestru

 

Jesteś tutaj: Start Dla rodziców Zebrania z rodzicami