Kodeks Kulturalnego Ucznia konkurs dla każdego

                           

                                              "Grzeczność jest jak poduszka powietrzna: niby nic w niej nie ma, 

                                                                                                               a jednak znią wygodnie." 

                                                                                                                                   R.Emerson 

W ramach V edycji programu "Dobre maniery,łamią bariery" zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w szkolnym konkursie, którego celem jest stworzenie np. na godzinie wychowawczej KODEKSU KULTURALNEGO UCZNIA. Używanie zwrotów grzecznościowych, zgodne współdziałanie w grupie,wyrozumiałość, życzliwość z całą pewnością sprawia,że nasza codziennośc staje się lepsza.

Pomyślcie nad tym, przelejcie swoje propozycje na papier i dostarczcie je do 5 pażdziernika do sali 103:)Najlepsze KODEKSY staną się ozdobą szkolnego holu, a uczniowie otrzymają punkty dodatnie do zachowania i słodką niespodziankę.

Zapraszamy!                   

Jolanta Nadolna

Wojewódzki konkurs literacko-plastyczny – zaproszenie

michalAniolSerdecznie zapraszamy do udziału w ósmej już edycji konkursu, którego bohaterem będzie jeden z najznakomitszych twórców renesansu. 

„Zaczynajcie – czas dokończy!” Michała Anioła sposób na wieczność – to temat, wokół którego uczestnicy będą tworzyć swoje prace literackie i plastyczne. Termin składania prac (informacje u nauczycieli polonistów i u pani Joanny Grabowskiej) mija 31 października. Finał odbędzie się 18 listopada o godz. 12.00 w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy.

Regulamin i zgoda na udział – w załączniku 

regulamin

załącznik nr 1 

Joanna Grabowska i Katarzyna Jarzembowska

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy