Jak pięknie i oryginalnie przygotować stół wielkanocny ?

 

W związku z realizacją II edycji  szkolnego  programu  „Dobre maniery,  łamią bariery”  i zbliżającymi się świętami   zapraszamy uczniów  klas 4-6 do udziału w konkursie pod hasłem :„ Jak  pięknie i oryginalnie przygotować   stół wielkanocny ?”. Każdą klasę reprezentować będzie zespół składający się z 3-5 osób, który nakryje, najładniej jak potrafi, stół wielkanocny. Wasze zmagania oceniać będzie jury, który wyłoni zwycięzców. Prosimy do 5 kwietnia o zgłaszanie się do p. B. Dirbach i J. Nadolnej.

Konkurs odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 8 40 w szkolnej stołówce. 

Zapraszamy J Na uczestników czekają nagrody – niespodzianki.

 Jolanta Nadolna , Bożena  Dirbach

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Jak pięknie i oryginalnie przygotować stół wielkanocny ?