Konkurs plastyczny i czytelniczy poświęcony twórczości Wandy Chotomskiej

26 .10.2017r. Wanda Chotomska skończyłaby 88lat. Zmarła 02.08. 2017r. w Warszawie. Pisarka napisała dla dzieci prawie 200 książek. Jej spuścizna twórcza dorównuje twórczości J. Brzechwy i J. Tuwima.

W ramach Projektu „CHOTOMSKA DZIECIOM-DZIECI CHOTOMSKIEJ” zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas 1-3 SP do konkursu plastycznego „ PORTRET PANI WANDY”.  Prace w formacie A4 wykonane w  dowolnej technice, proszę składać do końca miesiąca października w sali nr 013. Nagrodzone dzieła, oprócz  wspaniałych nagród, wezmą także udział w wystawie organizowanej w ramach w/w projektu na UKW.

Zapraszamy także uczniów klas 2-3 Szkoły Podstawowej do Konkursu Czytelniczego „ CAŁA POLSKA CZYTA CHOTOMSKĄ”.  Do konkursu należy wybrać jeden z wierszy pani Wandy i przygotować go na spotkanie. Konkurs odbędzie się 08.listopada o godz. 9.00 w szkolnej bibliotece .

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA DO KOŃCA MIESIĄCA. NAGRODY CZEKAJĄ!!!!

autor: Bogumiła Frankowska

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Konkurs plastyczny i czytelniczy poświęcony twórczości Wandy Chotomskiej