Dobre maniery w poezji i w życiu – zaproszenie do szkolnych konkursów

dobre maniery 

                  „Moda nie istnieje wyłącznie w ubiorach.

                   Moda jest na niebie, na ulicy, moda to idee,

                    sposób życia, wszystko to, co się dzieje.

 

 

  Zapraszamy i zachęcamy uczniów klas 4-7 do udziału w dwóch przedsięwzięciach przygotowanych w ramach programu „Dobre maniery, łamią bariery”.

„Savoir-vivre w polskiej poezji to tytuł konkursu recytatorskiego, który odbędzie się w czwartek ,5 kwietnia o godzinie 8 40 w szkolnej stołówce. Należy zaprezentować z pamięci dowolny wiersz ( około 20 wersów) traktujący o zasadach dobrego wychowania w codziennym życiu. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do 26 marca .

„Stroje na różne okazje” to propozycja, dla tych uczniów, którym moda nie jest obca. Przygotujcie krótkie filmiki o tym, jak należy wyglądać np. podczas uroczystości szkolnych, spotkań z rówieśnikami czy na co dzień w szkole. Bądźcie kreatywni i zaprezentujcie własne, oryginalne kreacje . Filmiki prosimy dostarczyć do 6 kwietnia .

Nagrody laureatom zostaną wręczone podczas uroczystego podsumowania trzeciej edycji programu „Dobre maniery, łamią bariery”.

Zapraszamy ;)

Bożena Dirbach i Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Dobre maniery w poezji i w życiu – zaproszenie do szkolnych konkursów