„ Kulturalni zawsze…… w szkole, w domu i na ulicy”

 

          „Dobre maniery są kluczem do łatwiejszego życia wśród ludzi"

W związku z realizacją IV edycji  programu „ Dobre maniery, łamią bariery, czyli szkoła dobrych nawyków”   zapraszamy  uczniów  klas 4-8 szkoły podstawowej do  udziału w konkursie plastycznym związanym z prezentacją zasad savoir- vivre, które obowiązują nas wszystkich każdego dnia. Prosimy o wykonanie prac w formacie A 4 dowolną techniką np. wydzieranki, wyklejanki, pastele, grafiki i dostarczenie ich do poniedziałku 22 października 2018 roku do sali 103 lub 217. Na zwycięzców czekają nagrody.

 Zapraszamy wszystkich do udziału w tym twórczym przedsięwzięciu

Jolanta Nadolna, Bożena Dirbach

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy „ Kulturalni zawsze…… w szkole, w domu i na ulicy”