Jak wyobrażam sobie poetę? - Herbert widziany moimi oczyma…

Zapraszamy  w tym roku szkolnych wszystkich uczniów klas 4-8 do udziału w twórczych działaniach  przygotowanych w ramach programu   Zbigniew Herbert - słowa i obrazy”.  Przedsięwzięcia  odbędą  się w związku z  obchodami Roku Zbigniewa Herberta ustanowionego przez Sejmową Komisję Kultury.  Pierwszym zadaniem, które proponujemy, jest  przygotowanie karykatury tego nietuzinkowego, polskiego poety, czyli obrazu uwydatniającego  i wyolbrzymiającego charakterystyczne cechy postaci. Prace ,wykonane dowolną techniką, w formacie A4  prosimy dostarczyć do sali 214 lub 103  do 9 października.

Pobudźcie  swoją wyobraźnię i  podejmijcie to  artystyczne wyzwanie. Wasze prace będą ozdobą szkolnych gablot.

Zapraszamy

 

Jolanta Nadolna, Anna Pol

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Jak wyobrażam sobie poetę? - Herbert widziany moimi oczyma…