Zapraszamy do konkursu plastycznego „ Chotomska dzieciom-dzieci Chotomskiej”

Wszystkich uczniów z klas 1-3 zachęcamy do udziału w szkolnym konkursie, zorganizowanym wspólnie z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego. Należy wykonać ilustrację do wybranej książki lub wiersza pani Wandy.

książki: „Pięciopsiaczki”, „ Od rzeczy do rzeczy”,  „Moja babcia gra na trąbie”, „Dzieci Pana Astronoma”
wiersze: „W Żelazowej Woli”, „Fortepian”, „Gdyby tygrysy jadły irysy”, „Dzień dobry Panie Andersenie, „Bańkowice Mydlane”

Zapraszamy także do wykonania prezentacji multimedialnej w ramach konkursu „Twórczośc literacka pani Wandy”. Prace plastyczne w formacie A4, wykonane dowolną techniką oraz prezentacje na podpisanym pendrivie, prosimy przynosić do 15 października do sali nr 013.lub 010.

Nagrody czekają !!!! Tradycyjnie najlepsze prace wystawione zostaną na UKW.

organizatorki : Bogumiła Frankowska, Halina Szarkowska

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Zapraszamy do konkursu plastycznego „ Chotomska dzieciom-dzieci Chotomskiej”