W kręgu przyrody - konkurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych organizowanym przez Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. L. Braille’a w Bydgoszczy na wykonanie pocztówki DOTYKOWEJ pt. „W kręgu przyrody” (w ramach kampanii społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie”). Temat pracy dotyczy ogólnych zjawisk przyrodniczych  np. zwierzęta, rośliny, krajobrazy, pory roku itp. Zamknij oczy i poznaj świat w ciemności! Dłonie zastępują wzrok niewidomemu. Zaprojektuj i wykonaj pocztówkę w formacie A4, która umożliwi poznanie niewidomym osobom elementów przyrody przy pomocy dotyku (elementy powinny być wykonane z materiałów o różnych fakturach, praca musi być wypukła, pozbawiona zbędnych szczegółów).       

Kategoria I – uczniowie klas 1-3

Kategoria II – uczniowie klas 4-8

Trzy najlepiej wykonane prace z każdej kategorii przechodzą do etapu ogólnopolskiego (prace wybierane przez tyflopedagoga). Każdą pracę należy podpisać imieniem, nazwiskiem, kategorią i nazwą placówki-na odwrocie kartki oraz dołączyć załącznik nr 1 i 2. Termin oddawania prac upływa w dniu 25.10.2018. Prace proszę dostarczyć do nauczyciela języka angielskiego Kariny Romel-Gromackiej

Załącznik

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy W kręgu przyrody - konkurs