Konkurs „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”

Trwa oczekiwanie na cudowny czas świąt Bożego Narodzenia, dlatego serdecznie zapraszam uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej do udziału w konkursie „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”. To szansa na stworzenie dekoracji, które kojarzą się z tym radosnym czasem. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu ozdoby bożonarodzeniowej z papieru lub innego materiału. Forma jest dowolna. Do każdej pracy dołączamy kartkę z imieniem, nazwiskiem i klasą, do której uczęszczamy. Przy ocenie prac zastosowane zostaną następujące kryteria: samodzielność wykonania, pomysłowość i estetyka wykonania. Prace proszę dostarczyć do sali 117 do 14 grudnia 2018 roku.

 

Aleksandra Wieczorek

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Konkurs „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”