Maskotka szkoły

maskotkiPrzypominamy, że do 30.11.2019 r. trwa nasz konkurs plastyczny na maskotkę Szkoły Podstawowej nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy ! Konkurs przeznaczony jest dla uczniów SP nr 31 w Bydgoszczy w dwóch kategoriach wiekowych : klasy 1-3 SP oraz klasy 4-8 SP.

CO TRZEBA ZROBIĆ ?

Należy samodzielnie przygotować pracę plastyczną przedstawiającą projekt maskotki szkoły. Prace powinny być wykonane na kartce bloku technicznego formatu A-4, dowolną techniką (np. rysunek, kredki, farby, pastele, wyklejanka, wycinanka, technika mieszania itp.). Praca musi przedstawiać projekt maskotki z przodu i z tyłu. Na odwrocie każda praca powinna być podpisana : autor, klasa, telefon lub e-mail. 

Prace plastyczne należy dostarczyć do ogranizatorów konkursu (Kinga Wrzesińska, Iwona Dembska lub Joanna Grabowska) lub do swoich wychowawców (klasy 1-3 SP).

 

Nagrody niespodzianki przekazane przez Laboratoria Medyczne VITALABO czekają !

Kinga Wrzesińska

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Maskotka szkoły