Mój język świadczy o mnie….- konkurs dla każdego ucznia

maniery6„Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.”

Mój język świadczy o mnie – wypowiadamy wojnę wulgaryzmom to tytuł szkolnego konkursu , na który   zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 .Przedsięwzięcie odbywa się w ramach VI edycji programu „Dobre maniery, łamią bariery”. Uczestników prosimy o przygotowanie , dowolną techniką, plakatu - format A 4 lub A 3 -promującego poprawność językową i zasady kulturalnego odnoszenia się do siebie. Sięgnijcie do różnych źródeł wiedzy lub skorzystajcie z własnych doświadczeń. Mile widziane cytaty ,opatrzone imieniem i nazwiskiem ich autora oraz ilustracje własnoręcznie wykonane.

Do 19 października czekamy na prace konkursowe w sali 103 i 217. Oczywiście liczymy na Waszą kreatywność!

Laureaci tego kulturalnego wyzwania otrzymają nagrody i punkty plusowe do zachowania :)

Zapraszamy!

Jolanta Nadolna i Bożena Dirbach

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Mój język świadczy o mnie….- konkurs dla każdego ucznia