Pokaz mody, czyli stroje na różne okazje…

Moda nie istnieje wyłącznie w ubiorach.

Moda jest na niebie, na ulicy, moda to idee,

sposób życia, wszystko to, co się dzieje.

 

   

   Serdecznie zapraszamy wszystkich  uczniów klas 4-8 do udziału w szkolnym konkursie związanym z modą. Przedsięwzięcie przygotowane zostało w ramach programu „Dobre maniery, łamią bariery”. Zaprezentuj własne kreacje na różne okazje ( wybierz co najmniej 4 spośród podanych ) np.

  1. strój na co dzień ,
  2.  strój sportowy,
  3. strój kibica,
  4.  strój podróżnika,
  5. strójna uroczystości szkolne,
  6. strój na spotkania z rówieśnikami,
  7.  strój na urodziny, imieniny,
  8.  stroje na 4 pory roku.

Mile widziany podkład muzyczny. Pobaw się modą, wykaż się kreatywnością i weź udział w szkolnym konkursie. 

Przyślij filmik, zdjęcia , prezentację swoich kreacji na : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Na Wasze prace czekamy do 14 grudnia.

Nagrody laureatom tego modowego przedsięwzięcia zostaną wręczone podczas uroczystego podsumowania programu „Dobre maniery, łamią bariery”.

Zapraszamy! 

Jolanta Nadolna i Bożena Dirbach

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Pokaz mody, czyli stroje na różne okazje…