Konkurs pt. „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”

Czas świąt Bożego Narodzenia jest najbardziej kolorowym i radosnym okresem w ciągu roku. Każdy z nas zachwyca się kolorowymi bombkami, delikatnymi lampkami czy mieniącymi się gwiazdkami. A z czym Wam kojarzą się święta Bożego Narodzenia? Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV – VI do wzięcia udziału w kreatywnym konkursie „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”.

Zdjęcie pracy przesyłamy na następujące adresy e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Na zdjęcia prac czekamy do 22 grudnia 2020 roku.

Aleksandra Wieczorek i Marzena Marynowska

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Konkurs pt. „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”