Konkurs informatyczny pt. „Zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia w Polsce”

W tym roku czekają nas inne niż do tej pory święta Bożego Narodzenia. Jednak pewne rzeczy się nie zmieniają. To właśnie dzięki tradycjom i obyczajom, czas w grudniu jest tak piękny, wyjątkowy i magiczny.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie informatycznym pt. „Zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia w Polsce” na najlepszą prezentację multimedialną. Prezentacja powinna składać się z co najmniej 10 slajdów i zawierać: slajd z tytułem pracy, tekst, zdjęcia, źródła oraz slajd zamykający. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VI-VIII szkoły podstawowej.

Prezentacje przesyłamy na następujące adresy e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Na prezentacje czekamy do 22 grudnia 2020 roku.

Aleksandra Wieczorek i Marzena Marynowska

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Konkurs informatyczny pt. „Zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia w Polsce”