Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017 - I semestr

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017 - I semestr

 

SZKOŁA PODSTAWOWA –   ZAJĘCIA DLA KLAS I – III

L.p.

NAZWA

KIEDY?

KTO PROWADZI?

SALA

1

„Mali twórcy” – kółko plastyczne dla dzieci

   ze świetlicy

czwartek – 11.30 – 12.30

Angelika Elijasz

świetlica

2

Gry i zabawy edukacyjne – dla dzieci ze świetlicy

piątek 13.00 – 14.00

Ilona Jurkowska

świetlica

3

„Twoje ręce wszystko potrafią” – zajęcia techniczno – plastyczne dla dzieci ze świetlicy

środa 9.30-10.30

Katarzyna Zielińska

świetlica

4

Kółko matematyczne – dla dzieci ze świetlicy

środa 10.30 – 11.30

Hanna Kanadys

świetlica

5

Teatr Malucha kl. 2b i 2c

poniedziałek 14.20   – 15.05

Halina Papke

Małgorzata Trojanowska

107

6

Koło matematyczne dla kl. 3b

poniedziałek 10.25 – 11.10

Marlena Szymańska

120

7

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 3b

czwartek 13.20 – 14.05

Marlena Szymańska

106

8

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 3c

poniedziałek 7.50 – 8.35

Dorota Hernet

012

9

Kółko ortograficzne dla kl. 3a

wtorek 12.05 -12.50

Katarzyna Lewicka

008

10

Zajęcia wyrównawcze z dla kl. 3d

piątek 10.25 – 11.10

Karina Awgul-Rachubińska

213

11

Terapia pedagogiczna dla kl.2a

piątek 7.50 – 8.35

Maria Żukierska

012

12

Koło plastyczne dla kl. 2a

poniedziałek 15.10 – 15.55

Maria Żukierska

012

13

Zajęcia wyrównawcze dla kl.2f

środa 11.15 – 12.00

Marta Żukierska

011

14

Kółko ortograficzne dla kl. 2f

czwartek 7.50 – 8.35 (2 x w m-cu)

Marta Żukierska

011

15

Zajęcia integracyjne dla kl. 2f

poniedziałek 15.55 – 16.55

Marta Żukierska

011

16

Zajęcia ceramiczne dla kl.1a

środa 14.20 – 15.05

Bogumiła Frankowska

013

17

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 2d

czwartek 15.10 –15.55

Joanna Puziak

008

18

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 2e

piątek 7.50 – 8.35

Anna Rydzyńska

103

19

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 1b

piątek 7.50 – 8.35

Halina Szarkowska

010

20

Gimnastyka korekcyjna dla kl. 2d

piątek 12.00 – 12.45

Iwona Dembska

FIT

21

Gimnastyka korekcyjna dla kl. 2c

środa 14.20 – 15.05

Jolanta Piętowska

FIT

22

Koło z j. angielskiego

piątek 13.20 – 14.05

Marcin Dąbek

212

23

Zajęcia treningowe taekwondo dla klas 1 - 3

poniedziałek/środa 17.00 – 18.00

Sławomir Wąs

sala tae.

24

Zajęcia treningowe judo dla klas 3

wtorek/czwartek 18.30 – 19.30

Łukasz Bielun

sala judo

25

Zajęcia treningowe judo dla klas 1 - 2

wtorek/czwartek 17.20 – 18.20

Mateusz Kuliski

sala judo

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA –   ZAJĘCIA DLA KLAS IV - VI

L.p.

NAZWA

KIEDY?

KTO PROWADZI?

SALA

1

KOŁO DZIENNIKARSKIE dla kl. 6a

wtorek   7.50 – 8.35

Katarzyna Jarzembowska

205

2

ZAJĘCIA POLONISTYCZNE dla kl. 5b i 5c

Czwartek 15.10 – 15.55

Anna Pol

204

3

KOŁO POLONISTYCZNE dla kl. 6b

wtorek 14.20 -15.05

Jolanta Nadolna

103

4

KOŁO MATEMATYCZNE dla kl. 4

czwartek   15.10   – 15.55

Kamila Dąbrowska

106

5

KOŁO MATEMATYCZNE dla kl. 5b i 5c

wtorek   14.20 – 15.05

Aneta Kwapich

120

6

KOŁO PRZYRODNICZE – „Odkrywamy talenty z przyrody”

czwartek 7.50 – 8.35  

Joanna Wyrobek

215

7

KOŁO przygotowujące do konkursów z przyrody dla klas 6

piątek 7.50 – 8.35

Joanna Wyrobek

215

8

TMMB dla klas 5

środa 8.40 – 9.25

Patrycja Kowalczyk

207

9

KOŁO INFORMATYCZNO - TECHNICZNE

czwartek   7.00 – 7.45

Marzena Marynowska

118

10

KOŁO KOMPUTEROWE dla kl. 5b

wtorek 14.20 – 15.05

Aleksandra Wieczorek

118

11

KOŁO GITAROWE

wtorek 16.00 – 16.45

Przemysław Rajewski

121

12

KOŁO PLASTYCZNE

poniedziałek 15.10 – 15.55

Joanna Grabowska

213

13

KOŁO MATEMATYCZNE dla kl. 6b

środa   7.50 – 8.35

Aleksandra Droż

206

14

KOŁO MATEMATYCZNE dla kl. 6a

środa 7.50 – 8.35

Ewa Lewalska

202

15

KOŁO   J. ANGIELSKIEGO dla kl. 6c

poniedziałek 14.20 – 15.05

Agata Piskorz

120

16

KOŁO WYRÓWNAWCZE z języka angielskiego dla kl. 4d

środa 16.00 – 16.45

Anna Krzyżelewska-Suś

101

17

KOŁO przygotowujące do konkursów z języka angielskiego dla kl. 5c

piątek 7.00 – 7.45

Anna Krzyżelewska-Suś

101

18

KOŁO POLONISTYCZNE dla kl. 4c

środa 14.20 – 15.05

Agnieszka Żywiałowska

105

19

KOŁO TEATRALNE dla kl. 4b

czwartek 7.50 – 8.35

Magdalena Ciesielska

106

20

KOŁO POLONISTYCZNE dla kl. 4a

wtorek   14.20 – 15.05

Elżbieta Pac-Jankowska

103

21

KONSULTACJE PRZYRODNICZE dla kl. 4b,c

i 5b,c

wtorek 14.20 – 15.05

Barbara Dix

213

22

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE i KONSULTACJE

Z PRZYRODY dla klasy 6b

środa   15.10 – 15.55

Bożena Dirbach

217

23

KÓŁKO RELIGIJNE z MINISTRANTAMI

sobota 10.00 – 10.45

Maciej Musielak

Bazylika

24

KOŁO BIBLIJNE dla kl. 6b

poniedziałek 15.10 – 15.55

Karol Malendowicz

121

25

TERAPIA PSYCHOLOGICZNA

środa 12.20 – 13.05

Joanna Bonin-Sanigórska

gabinet pedag.

26

TERAPIA PSYCHOLOGICZNA

poniedziałek 13.20 – 14.05

Anna Schulz

gabinet pedag.

27

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE z języka angielskiego dla kl. 4

piątek 15.10 – 15.55

Paulina Szałygo

104

28

ZAJĘCIA językowe dla dzieci obcojęzycznych

poniedziałek 13.05 – 13.50

Danuta Rega

114

29

ZAJĘCIA TRENINGOWE z lekkiej atletyki

sobota 10.00 – 10.45

Maciej Kasprzak

sala gim

30

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

 

Maciej Kasprzak

 

31

TRENINGI/PIŁKA NOŻNA

poniedziałki/środy 17.00 – 18.00

Marcin Maćkowski

Mateusz Winiarski

 

32

TRENING OGÓLNOROZWOJOWY dla uczniów SP

wtorek 16.00 – 16.45

Wojciech Siewaszewicz

sala gim

33

ZAJĘCIA TRENINGOWE/ TAEKWONDO

poniedziałek/środa 18.00 – 19.00

Sławomir Wąs

sala tae.

33

ZAJĘCIA TRENINGOWE/ TAEKWONDO

wtorek/czwartek 18.00 – 19.00

Grzegorz Giełdon

sala tae.

34

ZAJĘCIA TRENINGOWE / JUDO dla kl. 4

wtorek/czwartek 18.30 – 19.30

Łukasz Bielun

sala judo

 

 

GIMNAZJUM – ZAJĘCIA DLA klas I - III  

L.p.

NAZWA

KIEDY?

KTO PROWADZI?

SALA

1

KOŁO J. ANGIELSKIEGO dla kl. 2b

piątek 7.00 – 7.45

Jolanta Buczyńska

118

2

KOŁO z J. ANGIELSKIEGO dla kl. 3a

czwartek 14.20 – 15.05

Sylwia Sobczuk

201

3

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE z J. NIEMIECKIEGO
dla kl. 1b i 2c

środa 16.00 – 16.45

Monika Bereszyńska

202

4

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE z J. NIEMIECKIEGO

środa 15.10 – 15.55

Agnieszka Łysiak

203

5

ZAJĘCIA DODATKOWE z MATEMATYKI dla kl. 1d

piątek 15.10 – 15.55

Kamila Dąbrowska

203

6

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE z MATEMATYKI dla klas 2

wtorek 15.10 – 15.55/

               16.00 – 16.45

Ewa Lewalska

104

7

KOŁO BIOLOGICZNE

środa 16.00 –16.45

Katarzyna Kryszak

215

8

KOŁO BIOLOGICZNE

czwartek   15.10 – 15.55

Aleksandra Codrow

215

9

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE I KONSYLTACJE

Z GEOGRAFII

Środa 15.10 -15.55

Bożena Dirbach

217

10

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z CHEMII

czwartek   15.10 – 15.55

Wioleta Falkowska

214

11

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE I KONSULTACJE

Z HISTORII

poniedziałek   16.00 – 16.45

Joanna Lipowicz-Jagodzińska

207

12

KOŁO HISTORYCZNE dla kl. 1a,b

wtorek 7.00 – 7.45

Krzysztof Kłosowski

217

13

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z FIZYKI

wtorek 7.50 – 8.25

piątek 14.20 – 15.05

Lucyna Marachowska

214

14

KOŁO WOLONTARIATU dla kl. 2a

poniedziałek 15.10 – 15.55

Maria Panfil

121

15

KONSULTACJE przed BIERZMOWANIEM dla kl. 3

piątek 15.10 – 15.55

Agnieszka Czwarno

105

17

ZAJĘCIA TRENINGOWE / TEAKWONDO

wtorek/czwartek 18.00 – 19.00

Grzegorz Giełdon

sala tae.

18

ZAJĘCIA TRENINGOWE / TEAKWONDO

poniedziałek/środa 19.00–20.30

Grzegorz Jagodziński

sala tae.

19

ZAJĘCIA TRENINGOWE / JUDO

środa 18.00 – 19.30

Mateusz Kuliński

sala tae.

20

ZAJĘCIA TRENINGOWE / JUDO

Poniedziałek/piątek

Sławomir Frączek

sala judo

21

ZAJĘCIA przygotowujące do zawodów MZS

piątek 15.10 – 15.55

Jarosław Śmieszek

sala gimn.

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Zajęcia pozalekcyjne