Samorząd Uczniowski 

Przewodniczący: Wiktoria Belter Zastępca: Róza Pietrzak Sekretarz: Wiktor RodźkoRzecznik Praw Ucznia: Jagoda Nagórska

Opiekunowie SU

 Katarzyna Jarzembowska

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Drodzy Uczniowie, od poniedziałku (1.10) do piątku (5.10) zostaną przeprowadzone wybory. Każda klasa na lekcji historii lub WOS dostanie karty do głosowania. Poprawnie oddany głos to JEDEN znak „x” postawiony przy nazwisku kandydata na Przewodniczącego i JEDEN głos oddany na Rzecznika Praw Ucznia. Głosy wrzucicie do urny w sali 207. W piątek Komisja Wyborcza rozpocznie podliczanie głosów. Wyniki poznamy w kolejnym tygodniu.

Serdeczne podziękowania dla p. P. Kowalczyk, J. Lipowicz-Jagodzińskiej i p. K. Kłosowskiego za pomoc w przeprowadzeniu głosowania!

Katarzyna Jarzembowska – opiekun SU

Jesteś tutaj: Start O szkole Samorząd uczniowski Wybory do Samorządu Uczniowskiego