Samorząd Uczniowski

Przewodniczący: Wiktoria Belter Zastępca: Róza Pietrzak Sekretarz: Wiktor RodźkoRzecznik Praw Ucznia: Jagoda Nagórska

Opiekunowie SU

Katarzyna Jarzembowska

Znamy skład Samorządu Uczniowskiego!

W dniach od 1 do 5 października podczas lekcji historii i WOS trwało głosowanie na przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 31. Ostatnia klasa oddała swoje głosy w poniedziałek – 8 października.

Dzięki sprawnej pracy uczennic liczących głosy udało się podsumować tegoroczne wybory. Oddano 550 ważnych głosów. Walka o „fotel” przewodniczącego trwała do końca. Oto wyniki wyborów:

Przewodnicząca SU – Wiktoria Belter (81 głosów)

Zastępca – Róża Pietrzak (80 głosów)

Sekretarz – Wiktor Rodźko (74 głosy)

Bezkonkurencyjną kandydatką na stanowisko Rzecznika Praw Ucznia okazała się Jagoda Nagórska, która zdobyła 252 głosy, druga w kolejności – Agnieszka Kubalewska znalazła poparcie 81 uczniów.

Nowym władzom serdecznie gratulujemy!

Zapraszam na pierwsze spotkanie w czwartek, 11 października, na przerwie o godz. 12.00 do sali 205.

Katarzyna Jarzembowska – opiekun SU

Jesteś tutaj: Start O szkole Samorząd uczniowski Znamy skład Samorządu Uczniowskiego!