Samorząd Uczniowski 

Przewodniczący: Wiktoria Belter Zastępca: Róza Pietrzak Sekretarz: Wiktor RodźkoRzecznik Praw Ucznia: Jagoda Nagórska

Opiekunowie SU

 Katarzyna Jarzembowska

Dzień Białych Skarpetek

W tym roku Dzień Białych Skarpetek przypada w piątek – 30 listopada.

Białe skarpetki w niektórych kręgach są wręcz kultowe, a w parze z… sandałami są rozpoznawalnym symbolem polskiego turysty. Z kolei na nogach Michaela Jacksona wyglądają jak milion dolarów! Nie wypada więc tego dnia spędzić inaczej niż w białych skarpetkach właśnie.

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy – czekamy na Was w piątek na przerwie o godz. 13.05 na drugim piętrze przed salą 205. Wszystkich białoskarpetowców zapraszamy do wspólnego zdjęcia!

Samorząd Uczniowski

Jesteś tutaj: Start O szkole Samorząd uczniowski Dzień Białych Skarpetek