Samorząd Uczniowski 

Przewodniczący: Wiktoria Belter Zastępca: Róza Pietrzak Sekretarz: Wiktor RodźkoRzecznik Praw Ucznia: Jagoda Nagórska

Opiekunowie SU

 Katarzyna Jarzembowska

Białe skarpetki górą!

skarpetkiW piątek spora grupa uczniów odpowiedziała na apel samorządowców i przyszła do szkoły w białych skarpetkach.

Niegdyś stanowiły krzyk mody. Później stały się symbolem modowego zacofania. A dziś? Mogą być okazją do tego, by się wyróżnić na szkolnym korytarzu, bo w piątek od razu było widać, kto mocno przymrużył oko i wziął udział w zabawie. Mogliśmy się zintegrować, a co odważniejsi nawet zatańczyli w rytm przebojów Michaela Jacksona, najsłynniejszego białoskarpetowca. Dziękujemy za odzew!

Samorząd Uczniowski

Jesteś tutaj: Start O szkole Samorząd uczniowski Białe skarpetki górą!