Samorząd Uczniowski

Przewodniczący: Aleksandra Michalak Zastępca: Katarzyna Krzyżyńska Sekretarz: Michalina KlimkowskaRzecznik Praw Ucznia: Antoni Bukowiński

Opiekunowie SU

Barbara Dix, Przemysław Rajewski

Nowa samorządowa „władza” wybrana!

W dniach od 30 września do 4 października podczas lekcji historii i WOS trwało głosowanie na przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 31.

Dzięki sprawnej pracy uczennic liczących głosy już w poniedziałek, 7 października, udało się podsumować tegoroczne wybory. Oddano 452 głosy, z czego 11 było nieważnych.

Oto wyniki wyborów:

Przewodnicząca SU – Aleksandra Michalak (71 głosów)

Zastępca – Katarzyna Krzyżyńska (70 głosów)

Sekretarz – Michalina Klimkowska(52 głosy)

Bezkonkurencyjnym kandydatem na stanowisko Rzecznika Praw Ucznia okazał się Antoni Bukowiński, który zdobył 256 głosów.

W tym roku głosowaliście także na nowych opiekunów SU. Zostali nimi (na 2 lata) pani Barbara Dix oraz pan Przemysław Rajewski.

Serdecznie gratulujemy!

Katarzyna Jarzembowska – opiekun SU (już w stanie spoczynku, bo na 3. miejscu podium; pałeczka przekazana – jak w naszej srebrnej sztafecie!)

Jesteś tutaj: Start O szkole Samorząd uczniowski Nowa samorządowa „władza” wybrana!