VIII MIEJSKI PRZEGLĄD ŚWIETLICOWYCH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH „TEATRALNY ŚWIETLIK 2017”

   Dnia 07.06.2017 r. odbył się na scenie kina „Adria” ul. Toruńska 30  VIII Miejski Przegląd Zespołów Teatralnych „Teatralny Świetlik 2017”. Organizatorem imprezy była pani Grażyna Mężydło ze Szkoły Podstawowej nr 41 w Bydgoszczy.

Głównym celem przeglądu było promowanie młodych talentów, prezentacja dorobku artystycznego dzieci oraz rozwijanie wrażliwości i pobudzanie uczniów do dalszej aktywności.

   Nasz zespół pod kierunkiem pań ze świetlicy Angeliki Elijasz i  Ilony Jurkowskiej, „Wesołe Ludki” wystąpił w następującym składzie: Aleksandra Pogoriła, Kinga Czajkowska, Julia Durczak, Weronika Lewińska, Julia Rosińska, Olga Skopowska, Natalia Woźniak, Mikołaj Mrozowski, Denis Deręgowski. Na przeglądzie wystąpiły również grupy z następujących szkół: SP 37 „Skrzaty”, SP 41 „Świetliki”, SP 4 ‘Czerwona Papryczka”, SP 61 „Czyściaki”, SP 63 ‘Świetliki”.

Nasz zespół zaprezentował przedstawienie pt. „Warzywa są smaczne i zdrowe” otrzymując  wyróżnienie za promowanie zdrowego trybu życia i wielogatunkowość sceniczną.

Dzieciom z zespołu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

autor: Angelika Elijasz

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica VIII MIEJSKI PRZEGLĄD ŚWIETLICOWYCH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH „TEATRALNY ŚWIETLIK 2017”