WEWNĄTRZŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „KAPELUSZ PANI JESIENI”

W październiku 2017 r. wychowawczyni świetlicy szkolnej pani Katarzyna Zielińska zorganizowała konkurs plastyczny o tematyce jesiennej pt.„ Kapelusz Pani Jesieni”Celem konkursu było przedstawienie jesiennych barw oraz uwrażliwienie na piękno przyrody. Dzieci wykonywały prace samodzielnie w świetlicy szkolnej. Każde z nich mogło wykonać 1 pracę dowolną techniką i w dowolnym formacie (płaskim lub przestrzennym). Uczniowie tworząc swoje dzieła zastosowali różnorodne techniki wykonania, m.in.: malowanie farbami, rysowanie pastelami, kredkami ołówkowymi, wyklejanie kolorową krepą. Wykonane prace były ciekawe i oryginalne.

Jury oceniało prace pod względem doboru odpowiednich barw, dokładność i różnorodność oraz formy wykonania. Zwycięzcami konkursów zostali:

Igor Góral kl.1,  Ola Gawlik kl.3,  Wiktoria Pulkowska kl.2,  Dominika Bonkowska kl.1,  Julia Wiśniewska kl.1,  Martyna Arguszewska kl.2, Julia Rosińska kl.3,  Michalina Stypczyńska kl.3,  Olga Kawałkowska kl.3,  Weronika Lewińska kl.3,  Kinga Czajkowska kl.3

autor: Angelika Elijasz

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica WEWNĄTRZŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „KAPELUSZ PANI JESIENI”