ŚWIETLICOWE PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

  Tradycyjnie, jak co roku, dzieci ze świetlicy wzięły udział w przygotowaniach do obchodów dnia 11 listopada w ramach akcji „Kotyliony na Święto Niepodległości”.

W czasie zajęć świetlicowych pod czujnym okiem nauczycieli świetlicy dzieci wykonywały biało – czerwone kotyliony. Część z nich zastała przekazana na szkolne obchody święta – Akademię upamiętniającą historyczne wydarzenia, a pozostałe kotyliony - w dniu 11 listopada dzieci będą mogły przypiąć na kurtki i płaszcze.

Wychowawczynie świetlicy zachęcały uczniów do wykonania kotylionów, nie tylko ze względów patriotycznych, ale również dlatego, że jest to doskonałe ćwiczenie wspomagające rozwój motoryki małej i koordynację wzrokowo – ruchową.

autor: Angelika Elijasz

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica ŚWIETLICOWE PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI