X PRZEGLĄD ŚWIETLICOWYCH ZESPOŁÓW WOKALNO-TANECZNYCH „ MUZYCZNY ŚWIETLIK 2017 ”

13.12.2017 r. grupa wychowanków z naszej świetlicy pod kierunkiem pani Katarzyny Zielińskiej i pani Marty Żukierskiej uczestniczyła w X Miejskim Przeglądzie Świetlicowych Zespołów Wokalno-Tanecznych „Muzyczny Świetlik 2017” zorganizowanym w Kinoteatrze „Adria”.

Naszą świetlicę reprezentował zespół , w skład którego wchodziły dziewczynki z klasy 3b SP - Iga Majewska, Oliwia Bednarska, Amelka Izbaner oraz Maja Geppert. Zespół otrzymał wyróżnienie za anielskie brzmienie pastorałki „ Bosy pastuszek”.

Dziękujemy dziewczynkom za piękny występ i życzymy dalszych sukcesów wokalno – tanecznych.

 

autor: Angelika Elijasz

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica X PRZEGLĄD ŚWIETLICOWYCH ZESPOŁÓW WOKALNO-TANECZNYCH „ MUZYCZNY ŚWIETLIK 2017 ”