W związku z przypadającym 25 listopada „Światowym Dniem Pluszowego Misia” wychowawczyni świetlicy pani Ilona Jurkowska zorganizowała międzyświetlicowy konkurs plastyczny   pt. Małe, duże i brzuchate - wszystkie miśki są puchate”.

Konkurs adresowany był do uczniów klas 1-3 SP uczęszczających do świetlic szkolnych na terenie miasta Bydgoszczy. Celem konkursu było: upowszechnianie wśród uczniów „Światowego Dnia Pluszowego Misia”, rozwijanie u dzieci zdolności manualnych, rozbudzenie wyobraźni i pomysłowości u uczniów oraz nabycie przez dzieci umiejętności wykorzystywania różnych technik plastycznych.

Każdy uczestnik miał prawo zgłosić jedną pracę przedstawiającą sylwetę misia, wykonaną techniką – rysowanie pastelami, kredkami, wyklejanie kolorowym papierem, wełną w formacie A – 4.

Wykonane prace były kolorowe, pomysłowe i oryginalne.

Z naszej szkoły jury wyłoniło następujących zwycięzców:

KLASY 1

I   miejsce – Jan Franczak

II   miejsce – Alan Bagniewski

III   miejsce – Amelka Guzińska, Tomek Majewski

KLASY 2

I     miejsce – Kuba Bilicki,Amelka Gurgul, Marcelina Grzywacz

II   miejsce – Maja Giza, Malwina Orzechowska, Alicja Potter

KLASY 3

I     miejsce – Kaja Lorenc, Tosia Sikorska

II   miejsce – Alicja Tholonias, Anna Zherebukh, Jaśmina Ścibich

III miejsce – Ola Głowacka, Filip Bukolt

Nagrodzonym dzieciom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Angelika Elijasz

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „MAŁE, DUŻE I BRZUCHATE - WSZYSTKIE MIŚKI SĄ PUCHATE”