Przedszkolaki poznają naszą szkołę

W poniedziałek 6 listopada naszą szkołę i klasę 3f odwiedziła kolejna grupa roześmianych przedszkolaków – tym razem z Przedszkola nr 26 „POD TĘCZOWYM PARASOLEM”. Na początku trochę nieśmiało, ale z dużym zaciekawieniem przyglądały się zarówno pracownikom szkoły, jak i poszczególnym salom. Odwiedziły bibliotekę, świetlicę i salę gimnastyczną. Niesamowitą radość sprawiła im wizyta w sali judo i spotkanie z trenerem Mateuszem, który przeprowadził z nimi zajęcia. Przedszkolaki miały również możliwość zasiąść pierwszy raz w ławce szkolnej i uczestniczyć w lekcji. Naszą szkołę opuszczały pełne wrażeń i obiecały, że szybko do nas wrócą.

autor: Marta Żukierska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia Przedszkolaki poznają naszą szkołę