DZISIAJ W PRZEDSZKOLU, JUTRO W SZKOLE

W środę, 8 listopada, odbyły się kolejne zajęcia dla 5 i 6- latków DZISIAJ W PRZEDSZKOLU, JUTRO W SZKOLE pod hasłem "Ja gram, Ty śpiewasz,,, czyli W ŚWIECIE MUZYKI."

Gospodarz zajęć - KLUCZ WIOLINOWY -  zaprosił dzieci do Krainy Dźwięków i poprowadził je w tajemniczy świat rytmu i melodii. Przy akompaniamencie instrumentów perkusyjnych przedszkolaki wyśpiewały rymowankę ALFABET. W wesołej atmosferze muzyczny pociąg przejechał na salę fitness, gdzie roztańczyły się PLĄSY Z DŁUGĄ BRODĄ. Po zabawach muzyczno - ruchowych dzieci w grupach wykonały zadanie- MIESZKANKA DLA NUTEK. Z układu na pięciolinii powstała NASZA MELODIA.

 

Następne zajęcia odbędą się 22 XI. Zapraszamy:)))

 

Halina Papke. Małgorzata Trojanowska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia DZISIAJ W PRZEDSZKOLU, JUTRO W SZKOLE