SPOTKANIE JASEŁKOWE W PRZEDSZKOLU „ JAGÓDKA” i w klasie 2ap

W dniu 24.01.2018 r. klasa 2ap została zaproszone przez grupę 6l z Przedszkola „ Jagódka" na przedstawienie żegnające okres Bożego Narodzenia. Dzieci zaprezentowały scenkę świąteczną  „W Aniołkowie”, czyli historie przygotowań anielskich do świąt. Wspólne kolędowanie oraz słodki poczęstunek zakończyły spotkanie absolwentów  Przedszkola- kl.2ap  z jego przyszłymi uczniami – przedszkolakami. 

W ramach rewanżu, klasa 2ap zaprosiła Panią Wandzię i jej podopiecznych na spotkanie w poniedziałek  29.01.br, na którym to my przestawialiśmy Jasełkę „ Pójdźmy wszyscy do  Betlejem”. Żegnając naszych młodszych kolegów, zaprosiliśmy ich na wiosenną, wspólna lekcję.

Do zobaczenia wiosną!!!!

Bogumiła Frankowska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia SPOTKANIE JASEŁKOWE W PRZEDSZKOLU „ JAGÓDKA” i w klasie 2ap