Spotkanie 1b z okazji Święta Babci i Dziadka

We wtorek 30.01. kl. 1bp gościła swoich ukochanych babcie i dziadków z okazji ich święta. Przez wiele dni dzieci przygotowywały się do tej uroczystości, ucząc się wierszy i piosenek oraz wykonując różne prezenciki dla swoich gości. Na spotkaniu pięknie zaprezentowały program literacko- muzyczny, który wprowadził w zachwyt Babcie i Dziadków, wręczyły własnoręcznie przygotowane świeczniki, kwiatki, laurki i serduszka. Był też bardzo oczekiwany przez uczniów słodki poczęstunek, po którym chętne dzieci pochwaliły się głośnym czytaniem różnych tekstów. Po nim odbyły się zabawy dla wnuków i dziadków, np. sprawdziliśmy umiejętności krawieckie babć, szybkie przygotowanie kanapek dla wnucząt, wspólne układanie przez dzieci i dziadków puzzli czy test wiedzy nt. Czy znam swoją babcię? Czy znam swojego wnuka/wnuczkę? Wszyscy spisali się na medal! Było wesoło i bardzo przyjemnie, a podziękowania babć i dziadków utwierdziły nas, że warto było takie spotkanie zorganizować!

Zapraszamy na krótki fotoreportaż do galerii.

Marlena Szymańska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia Spotkanie 1b z okazji Święta Babci i Dziadka