DZISIAJ W PRZEDSZKOLU, JUTRO W SZKOLE

W środę, 31 stycznia, odbyło się kolejne spotkanie dla 5 i 6 - latków w ramach projektu DZISIAJ W PRZEDSZKOLU, JUTRO W SZKOLE  pod hasłem "Maska, taniec, pląsy i konkursy ,,, czyli BAL KARNAWAŁOWY". Zajęcia rozpoczęły się WESOŁĄ GIMNASTYKĄ, która wprowadziła dzieci w karnawałowy nastrój. Następnie przedszkolaki na hasło KARNAWAŁ utworzyły MAPĘ MYŚLI. Pojawiły się na niej pojęcia: bal, przebierańcy, zabawa, muzyka, taniec, uśmiech, kotylion, balony, serpentyna ... . Po BURZY MÓZGÓW rozpoczęły się zajęcia plastyczne. Dzieci wycinały i ozdabiały maski karnawałowe. Odbył się również konkurs - ZBUDUJ  ZAMEK. Kulminacją emocjonującego spotkania była MASKARADA. Dzieci tańczyły i bawiły się z wykorzystaniem elementów METODY RUCHU ROZWIJAJĄCEGO WERONIKI SHERBORNE.

Następne zajęcia odbędą się 28 II. Zapraszamy:)))

 

Zapisy i kontakt: Halina Papke, Małgorzata Trojanowska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia DZISIAJ W PRZEDSZKOLU, JUTRO W SZKOLE