1cp i 3dp na wycieczce w Ciechocinku

7.06 2018r. klasy 1cp 3dp pojechały na wycieczkę autokarową do Ciechocinka. Dzieci poznały walory uzdrowiskowe tej miejscowości, zwiedziły tężnie solankowe, Park Zdrojowy oraz fontanny świetlne. Zachwycały się pięknymi dywanami kwiatowymi i dowiedziały się, jak działa kwiatowy zegar. Uczniowie odbyli też przejażdżkę tramwajem konnym. Na Rancho pod Olszyną zapoznały się z jego mieszkańcami (konie, kozy, osiołek, baran, ptaki gospodarskie, ozdobne i inne). Dużą atrakcją było oprowadzanie na koniach i wejście do ogromnego Konia Trojańskiego. Obył się również konkurs strzelania z wiatrówki oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Było to połączenie nauki i doskonałej zabawy na świeżym powietrzu.

Reszta zdjęć w galerii.

Autor: Dorota Hernet

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia 1cp i 3dp na wycieczce w Ciechocinku