„FESTYN RODZINNY” na zakończenie roku klasy 2ap

W piątek 15.06.2018r. klasa 2ap, Festynem Rodzinnym w Brzózkach , zakończyła swój rok szkolny. Pożegnaliśmy klasę 2 , a zaprosiliśmy WAKACJE. W „ Zaczarowanej Zagrodzie” Pani Kasi malowaliśmy na koszulkach to, co nam w „duszy gra”, zwiedzaliśmy ścieżkę ekologiczną, poznaliśmy historię sójki – bohaterskiej mamy, słuchaliśmy o czym szumi las i ptasich treli. Nie zabrakło lepienia w glinie i różnorodnych smakołyków przygotowanych dla nas przez naszych kochanych rodziców. Oczywiście przeżyliśmy także mnóstwo zabaw i gier na świeżym powietrzu. Zwieńczeniem spotkania było ognisko z kiełbaskami i nieśmiertelne pieczone ziemniaki. Żal było odjeżdżać, ale cóż wszystko co dobre szybko się kończy! Wrócimy tu z pewnością znów za rok.

Wychowawczyni kl.2ap Bogumiła Frankowska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia „FESTYN RODZINNY” na zakończenie roku klasy 2ap