Występy Koła Teatralnego "Komedyjka"

20 czerwca uczniowie kl. 5bp uczęszczający na zajęcia koła teatralnego z ostatnio przygotowanym spektaklem odwiedzili 3 bydgoskie przedszkola ( Przedszkolna Chatka, Przedszkole nr 49 oraz Przedszkole Integracyjne przy ZS nr 19). Aby uczcić zmarłą w ubiegłym roku autorkę utworów dla dzieci – Wandę Chotomską, młodzi adepci sztuki aktorskiej sięgnęli po „Bajki z kabaretu Horrorek” zwanego także „Kabaretem na jednej nodze”. Ten zbiór krótkich, dowcipnych utworów scenicznych zawiera żartobliwe wersje znanych baśni. I tak piątoklasiści przedstawili , bawiąc się przy tym doskonale, nowe wersje: „ Czerwonego Kapturka”, ” Królewny Śmieszki”, „ Śpiącej królewny”, „Kopciuszka” oraz „Jasia i Małgosi”.

Widownia z ożywieniem, ale i wielkim zainteresowaniem obejrzała przedstawienia, nagradzając aktorów brawami oraz słodkimi upominkami.

Artystom z koła teatralnego „ Komedyjka” bardzo dziękuję za całoroczny udział w zajęciach oraz za wykrzesanie z siebie ogromnej ilości pozytywnej energii w tym ostatnim tygodniu szkoły. 

Reszta zdjęć w galerii

autor: Magdalena Ciesielska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia Występy Koła Teatralnego "Komedyjka"