TEATR MALUCHA I RODZINA NA SCENIE

20 VI 2018r. TEATR MALUCHA zorganizował kolejne warsztaty plastyczno - teatralne dla uczniów kl. 1 - 3 z bydgoskich szkół pod hasłem RODZINA NA SCENIE. Na zajęciach gościliśmy również dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Tematem przewodnim spotkania był ŚWIAT OCEANU. Uczestnicy po obejrzeniu bajki "ZWIERZĘTA PODWODNEGO ŚWIATA" przystąpili w RODZINNYCH GRUPACH do tworzenia własnych PUDEŁKOWYCH TEATRZYKÓW. Przy relaksacyjnym szumie morza artyści tworzyli scenariusze, rekwizyty i sylwety bohaterów do własnej morskiej opowieści. Przerywnikiem w intensywnej pracy była nauka piosenki i pląsu WESOŁA RYBKA. W trakcie zabaw nie zabrakło słodkiego poczęstunku. 
Już teraz zapraszamy na kolejne spotkania warsztatowe w przyszłym roku szkolnym.
 
Halina Papke
Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia TEATR MALUCHA I RODZINA NA SCENIE