1c w Majsterkowie

W ubiegłą środę, 30 stycznia, uczniowie kl. 1c wzięli udział w zajęciach warsztatowych  MAJSTERKOWO zorganizowanych na terenie CASTORAMY. Celem spotkania było rozbudzenie w uczniach pasji do majsterkowania, pobudzenie wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, komunikacji oraz pracy w grupie. Nie zabrakło również rozwijania umiejętności matematycznych, wiedzy z zakresu ekologii i obróbki drewna.

W trakcie zajęć uczniowie, pod okiem specjalistów, zbudowali z drewnianych elementów karmnik dla ptaków oraz samodzielnie pomalowali go przy użyciu ekologicznych farb. Po skończonej pracy wszystkie dzieci uczestniczyły w zabawie ZGADNIJ, CO JEST W ŚRODKU czyli TAJEMNICZE PUDEŁKO. 

Na koniec spotkania każdy uczestnik warsztatów dostał dyplom oraz drobny upominek.

W imieniu uczestników wycieczki bardzo dziękuję Rodzicowi z kl. 1c za zaproszenie do MAJSTERKOWA.

 

 autor: Halina Papke

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia 1c w Majsterkowie