Życzenia dla lekarzy

zyczenia lekarze1zyczenia lekarze2zyczenia lekarze3zyczenia lekarze4zyczenia lekarze5

 

 

 

zyczenia lekarze6

 

 

 

Przed świętami wielkanocnymi uczniowie klasy 1a własnoręcznie wykonali kartki świąteczne z życzeniami dla pracowników służby zdrowia. Wszystkie przysłane prace dzieci zebrałam i przygotowałam z nich prezentację, w której dziękujemy im za trud i heroiczną pracę wykonywaną w czasie pandemii. Prezentacje przesłałam na adres jednego z rodziców mojej klasy, który jest lekarzem i walczy na 1 linii frontu z niewidzialnym wrogiem. Wczoraj otrzymałam przepięknego maila z podziękowaniami od lekarzy następującej treści:

„Szanowna Pani Bogusiu!
W poprzednim mailu nie wspomniałem, że piękne życzenia od dzieci z 1A pokazaliśmy całemu personelowi Kliniki Geriatrii Szpitala im. Jurasza oraz lekarzom z innych zaprzyjaźnionych ośrodków. Zdjęcia jakie przesłałem są wyrazami podziękowania dzieciom od wszystkich.”                                                          

Z poważaniem Zygmunt Siedlecki

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia Życzenia dla lekarzy