MŁODZI ZNAWCY BYDGOSZCZY

   
     W poniedziałek 22 czerwca uczestnicy szkolnego koła historycznego z klasy IV wzięli udział w grze dydaktycznej, będącej zwieńczeniem ich rocznej pracy na zajęciach dodatkowych. Po bezproblemowym rozwiązaniu szeregu zadań związanych z Bydgoszczą i udzieleniu odpowiedzi, np. podczas gry w bingo historyczne, lub gry z kostką Przewodnicząca Sekcji Młodzieżowej TMMB- dr Ewa Puls wręczyła młodym miłośnikom Bydgoszczy odznaki "Poznajemy Bydgoszcz". Impreza ta odbyła się w Pałacu Młodzieży pod auspicjami Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy. 
                  
Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są w zakładce galeria.
 
Gratuluję wszystkim uczniom- uczestnikom prowadzonych przeze mnie kół zainteresowań ich sukcesów i zapraszam w nowym 2015/2016 roku szkolnym do kontynuacji spotkań z historią regionu i nie tylko.
 
  Słońca i mnóstwa wypoczynku w wakacje życzy:
 
Opiekun Szkolnego Koła TMMB: Patrycja Kowalczyk
Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia MŁODZI ZNAWCY BYDGOSZCZY