Nasza szkolna gazetka na II miejscu w regionie!

gazetka27 listopada w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia XXV Regionalnego Konkursu Gazetek Szkolnych.

„Strzał w 10” został dostrzeżony przez jurorów i nagrodzony.  W kategorii szkół podstawowych zajęliśmy II miejsce. Lepsze od naszej gazetki okazały się tylko dwa tytuły: „Prymus” i „Flesz Czwórki”. Zdobyte środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup nowego sprzętu dla naszej redakcji.

Galę finałową uświetniły swoją obecnością m.in. pani Elżbieta Wiewióra – dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu UM oraz pani Mariola Cyganek – dyrektor KPCEN. O swojej pracy dziennikarskiej opowiedziała pani Alicja Polewska, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Pomorskiej”. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i tortu na mały jubileusz 25-lecia konkursu.

Przypominamy, że spotkania koła dziennikarskiego odbywają się w czwartki o godz. 15.10 w sali 205. Zapraszamy!

Katarzyna Jarzembowska i Ewa Lewalska   

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Nasza szkolna gazetka na II miejscu w regionie!