Podsumowanie konkursu profilaktycznego

24.11.2017r. w naszej szkole  odbyło się podsumowanie konkursu profilaktycznego pod nazwą „Żyję zdrowo i bezpiecznie  ”. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły. Udział w konkursie wzięło 55 uczniów . Zadaniem komisji konkursowej była ocena prac plastycznych i testów z zakresu wiedzy. Komisja  konkursowa kierując się wyznaczonymi kryteriami czyli: profilaktyczny przekaz treści, zawartość merytoryczna, kreatywność, oryginalność i pomysłowość, estetyka wykonania dokonała wyboru najlepszych prac.  W zakresie wykonywanych prac plastycznych klas 1-3  - I miejsce zdobyła praca Bartosza Cerkownik klasa Ic, II miejsc Liza Verba klasa 3a, III miejsce Antonina  Klet z klasy 3d , pięć wyróżnień trafiło do : Marceliny Ostrowskiej  klasa 3a, Zuzi Szczepańskiej klasa 3a, Amelii  Tyburek klasa 3a, Aleksandry Wrony klasa 3a, Gabrysia Pietras klasa 3a
W konkursie wiedzy I miejsce z klas 4 zdobyła drużyna z klasy 4b- Karolina Nawrocka, Liliana Sitkiewicz, Róża Pietrzak oraz równorzędnie klasa 4e – Zosia Dudek, Julia Karczmarczyk, Martyna Wystempska ;  I miejsce z klas V zdobyła drużyna  z klasy 5a – Martyna Sonnak, Zofia Rożalska, Aleksandra Michalak , I miejsce z klas VI zdobyła  drużyna  z klasy 6d – Nikodem Zuchora, Radosław Parlow, Anastazja Malicka, I miejsce z klas 7zdobyła drużyna z klasy 7a – Oliwia Lubowicz, Maja Michalska, Malwina Michalska równorzędnie klasa 7 e Hubert Jagła, Kaja Wiśniewska, Daria Zienkiewicz .W kategorii list  pierwsze miejsce zdobył  Mateusza Orliński   klasa IVd, II miejsce Oliwier Bania klasa IV d, III miejsce Maksymilian Dworczak klasa 4d wyróżnienie Kacper Kosz 4d .W kategorii ulotka profilaktyczna pierwsze miejsce zajęły uczennice Marcelina Michniacka, Zuzia Kononowicz klasa 3bg. 

autor: Anna Schulz

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Podsumowanie konkursu profilaktycznego