„SREBRNA MASKA” i nasze sukcesy

                      

                     

            „ Poezja  wnosi  ogromne  piękno do życia.” 

                                          Nicholas  Sparks

 

              29 listopada 2017 roku w SP nr 32 odbył się  finał  Miejskiego Konkursu  „Srebrna Maska”. W  tegorocznej edycji  wzięło   udział  kilkudziesięciu  uczniów   z  bydgoskich szkół .Musieli oni  zmierzyć  się z niełatwą twórczością  Adama Mickiewicza i Kazimiery Iłłakowiczówny w dwóch  kategoriach : recytacja wiersza  i album o życiu i twórczości wybranego  poety.

Naszą szkołę w finale konkursu recytatorskiego reprezentowało  aż  czworo uczniów, którzy wcześniej pomyślnie przebrnęli przez trudny  półfinał .  Z radością informujemy, że  w kategorii szkół podstawowych Hubert Jagła z klasy 7ep  otrzymał wyróżnienie.  Wśród gimnazjalistów  bezkonkurencyjna okazała się Zuzanna Kononowicz z klasy 3bg – zdobywczyni  I miejsca  i…..Srebrnej Maski . Na II  miejscu  znaleźli się  ex aequo Wiktoria Szopińska z klasy 3bg i Maximilian Rak z klasy 3cgMiło nam też poinformować, że w kategorii Album o życiu i twórczości wybranego poety”  nasi uczniowie  również osiągnęli sukcesy. Oliwia Lubowicz z klasy 7ap  zdobyła  I miejsce, Natalia Kęskrawiec  z  klasy 6ap  uzyskała III lokatę . Natomiast wśród gimnazjalistów  uczeń  klasy 3cg Konrad Napierała   zajął  I  miejsce. Z radością więc oznajmiamy , że  statuetka SREBRNEJ MASKI  stała  się kolejny raz  naszym trofeumJ

 Serdecznie  gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

                                                                                                                            

 Anna Pol , Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe „SREBRNA MASKA” i nasze sukcesy