Sukces naszych młodych matematyków z klas piątych

Już po raz kolejny  skorzystaliśmy z zaproszenia przez Szkołę Podstawową nr 58 i wzięliśmy udział  w Konkursie Matematycznym ,,As 5 klas’’ z wykorzystaniem Internetu jako narzędzia szybkiej komunikacji.  Zawody te odbywają się w trzech etapach. Pierwszy etap odbył się w naszej pracowni komputerowej 5 grudnia, a nasi uczestnicy rozwiązywali zadania online z ogromnym  zapałem.  Spośród 13 uczniów najlepsi  okazali się: 

Zofia Różalska - kl.5a, Aleksandra Michalak - kl.5a, Martyna  Sonnak -  kl.5a, Antoni Bukowiński -  kl.5d             

Trzymamy kciuki  za naszą ,,najlepszą czwórkę’’ . Kolejny etap już 28 lutego .

Opiekunowie: Aneta Kwapich, Marzena Marynowska                                                                                                                           

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Sukces naszych młodych matematyków z klas piątych