Ekologia , teatr i nasi gimnazjaliści

Pamiętajcie o ogrodach” to tytuł program poetyckiego, który został zaprezentowany 7 lutego 2018 r. nad deskach sceny w Kinoteatrze „Adria” przez Koło Teatralne „Próba’ z klasy 3cg. Gimnazjaliści ,kolejny raz, wzięli udział w miejskim konkursie na Małą Formę Sceniczną pod hasłem „PRZYRODA NA WAGĘ ZŁOTA”. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska przy Urzędzie Miasta Bydgoszczy oraz Pałac Młodzieży. Przedstawienie zostało docenione przez jury i ku naszej radości ponownie znaleźliśmy się w gronie czterech laureatów.

Uroczyste podsumowanie tej edycji konkursu odbędzie się w czerwcu i wtedy dowiemy się, na jakim miejscu uplasowali się piłkarze z klasy 3cg..

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

opiekun koła: Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Ekologia , teatr i nasi gimnazjaliści