Wojewódzki Przegląd „Teatr bez granic ”i…..nasi gimnazjaliści

 

             „W teat­rze życia każdy może się uba­wić…”

                                            George Bernard Shaw

 

   

       26 kwietnia Koło Teatralne „ Próba ” z klasy 3cg , jako laureat Miejskich Konfrontacji Teatralnych ,wzięło udział w Wojewódzkim Przeglądzie „Teatr bez granic”, który odbył się w Solcu Kujawskim pod patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko –Pomorskiego Centrum Kultury . Uczniowie zaprezentowali sztukę zatytułowaną „O życiu i rzeczach codziennego użytku” na podstawie tekstówK.I. Gałczyńskiego J. Kofty i J. Przybory.

Jury po wnikliwym obejrzeniu spektakli postanowiło przyznać specjalne nagrody za kreacje aktorskie, podkreślając dobrą dykcję występujących osób, wszystkim członkom Koła Teatralnego „Próba” .Otrzymali je: Olek Bednarek, Maks Mozgiel, Max Rak, Kajetan Swoboda, Seweryn Szalla  oraz odpowiedzialny za oprawę muzyczną przedstawienia -Bartek Janecki.

Serdecznie gratuluję sukcesu !

opiekun koła: Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Wojewódzki Przegląd „Teatr bez granic ”i…..nasi gimnazjaliści