Konkurs Poezji Marynistycznej w Bdryujściu

Szkoła Podstawowa nr 43 w Bydgoszczy zaprosiła uczniów klas 1-7 do udziału w Miejskim Konkursie Recytatorskim, którego celem jest popularyzacja poezji marynistycznej. Dobór repertuaru, interpretację , kulturę   słowa oraz ogólny wyraz artystyczny brało pod uwagę jury oceniając występy uczniów z bydgoskich szkół. Nasi przedstawicieli nie zawiedli i stanęli na podium. Z przyjemnością informuję, że Hubert Jagła z klasy 7ep, za ciekawą interpretację wiersza „Latarnik” ,otrzymał II miejsce, natomiast uczennica klasy 7ap Wiktoria Szwajca zdobyła wyróżnienie oraz voucher na wyprawę statkiem z rodzicami po torze regatowym w Bydgoszczy.

Gratulacje !

Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Konkurs Poezji Marynistycznej w Bdryujściu