Finał konkursu recytatorskiego „Koń by się uśmiał”

W czwartek, 7 czerwca, odbyła się 4. edycja międzyszkolnego konkursu recytatorskiego, którego organizatorem jest nasza szkoła. Gościliśmy 43 uczestników, którzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności.

Występy oceniało jury w składzie: pani wicedyrektor Marlena Mioduszewska, pani Sabina Fischer-Kotowska oraz trzecioklasiści – Wiktoria Szopińska i Maximilian Rak, laureaci wielu konkursów recytatorskich. Całość poprowadzili uczniowie klasy 2dg Kaja Toczkiewicz i Jan Matusiak.

Po obejrzeniu wszystkich prezentacji (wzbogaconych kostiumem i rekwizytem) jury podjęło decyzję o nagrodzeniu siedmiorga uczestników.

1. miejsce – Helena Mizera z Katolickiej Szkoły Podstawowej

2. miejsce – Joachim Milczarczyk z SP nr 32

3. miejsce – Szymon Klarkowski z SP nr 58

Wyróżnienia otrzymali: Iga Wiśniewska z Katolickiej Szkoły Podstawowej, Oktawia Wiśniewska i Kacper Solarek z SP nr 40 oraz Jagoda Matulewska z SP nr 14.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, a rodzicom i uczniom naszej szkoły za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Katarzyna Jarzembowska i Agnieszka Żywiałowska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Finał konkursu recytatorskiego „Koń by się uśmiał”