Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

28 września obchodziliśmy VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji uczniowie klas 4-8 wzięli udział w szkolnym konkursie na plakat promujący to wydarzenie. Wykonano wiele ciekawych prac , które zdobią naszą gazetkę matematyczną na II piętrze. Z trudem wyłoniliśmy następujących laureatów:

I miejsce: Samanta Zawadzka z klasy 6a

II miejsce: Jakub Dankowski z klasy 7c, Julia Barska z klasy 4a

III miejsce: Aleksander Sklorz z klasy 5c, Michalina Klimkowska z klasy 4a, Michalina Bazela z klasy 4f

wyróżnienia: Michalina Handzlik z klasy 6a, Weronika Kordas z klasy 6b, Alan Świerblewski z klasy 5c, Laura Bojkowska z klasy 4a, Amelia Kurczewska i Aleksandra Michalak z klasy 6a, Wiktoria Cyra i Wiktoria Chmielewska z klasy 4a, Oliwia Dolna z klasy 4a

Nagrodzonym gratulujemy, wszystkim dziękujemy za udział i zachęcamy do uczestnictwa w przyszłym roku.

Aneta Kwapich, Anna Wejer

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego