Do drugiego etapu konkursu "W kręgu przyrody" zakwalifikowali się:

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim dzieciom, które tak licznie wzięły udział w konkursie na kartkę dotykową „W kręgu przyrody” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. L. Braille’a w Bydgoszczy w ramach kampanii społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie”. Do drugiego etapu przechodzą prace:

I kategoria:

Filip Siwak 2c, Matylda Janicka 1b, Oliwier Lech 1b

II kategoria:

Maksymilian Migdał 4g, Aleksander Sklorz 5c, Radosław Parlow 7d

Wszystkim uczestnikom gratuluję, ponieważ prace były piękne i miałam nie lada wyzwanie, żeby wybrać trzy z każdej kategorii. Po ogłoszeniu wyników przez Ośrodek Braille’a każdy uczestnik otrzyma symboliczny upominek.

Karina Romel-Gromacka

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Do drugiego etapu konkursu "W kręgu przyrody" zakwalifikowali się: