Znamy już uczestników finału szyfrowania

W listopadzie wszystkie klasy siódme uczestniczyły w pierwszym etapie warsztatów szyfrowania. Przypomnieliśmy sobie życie i dokonania Mariana Rejewskiego oraz rozwiązywaliśmy proste zadania z zakresu szyfrowania i dekryptażu.

W grudniu każda z klas weźmie jeszcze dodatkowo udział w spotkaniu w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej, podczas którego uczniowie poznają więcej szczegółów i ciekawostek z życia Mariana Rejewskiego. Wielki finał – czyli starcie 4-osobowych zespołów – już w styczniu. Oto skład klasowych reprezentacji:

klasa 7a – N. Kęskrawiec, K. Krzyżyńska, M. Łuka oraz M. Wudniak

klasa 7b – A. Błaszczyk, M. Rega, I. Sikorski, E. Włodarczyk

klasa 7c – J. Dankowski, K. Krystowczyk, N. Mickiewicz, K. Radzimski

klasa 7d – Z. Isbrandt, A. Malicka, M. Runge, Ł. Wierszewski

Gratulujemy finalistom!

Katarzyna Jarzembowska i Ewa Lewalska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Znamy już uczestników finału szyfrowania