Mistrz Savoir- Vivre 2018…. w SP nr 31

„Jak cię widzą, tak cię piszą” ,to główne przesłanie konkursu wiedzowego SZKOLNY MISTRZ SAVOIR- VIVRE . Jego celem było wyłonienie osób będących za pan brat z dobrymi manierami. Z przyjemnością informujemy, że laureatami „kulturalnych” potyczek zostali następujący uczniowie:

I miejsce: Klaudia Podolska z klasy 5c i Ksawier Krystowczyk z klasy 7c

II miejsce : Anastazja Malicka z klasy 7d

III miejsce: Julia Handzlik z klasy 5a i Amelia Kasprzak z klasy 7b

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Nagrody znawcom savoir-vivre zostaną wręczone podczas uroczystego podsumowania IV edycji programu „Dobre maniery, łamią bariery”.

organizatorki : B. Dirbach i J. Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Mistrz Savoir- Vivre 2018…. w SP nr 31